2e leven voor voetbalkleding

Stichting Damwoude- Maeriste brengt voetbalkleding naar Roemenië.

Stichting damwoude heeft een vol transport met hulpgoederen naar roemenie gebracht.
Er is o.a kleding voor arme gezinnen en matereialen voor hospitals en kinder tehuizen gebracht.
Wij hebben laatst training jacken en tenu`s gekregen van de jeugd elftallen . Theo dreijer heeft deze sport kleding uit gedeeld aan een voetbal vereniging in Simleu, een klein stadje 15 km van Maeriste.
Er is sportkleding uitgedeeld aan de f,e,d,c,b en a elftallen. Namens onze stichting en de scholen en de voetbalvereniging heb ik aan 2 elftallen van de school in ons dorp Maeriste, en het 1e elftal in Maeriste de sportkleding uitgedeeld.

Hartelijk dank ze waren er erg blij mee

De organisator van de voetbal club Bogdan Pop bedankt Broekster Wâlden en Albert Heijn vd Veen voor de sponsoring.

Foto`s zijn te vinden op onze fotopagina

Vergelijkbare berichten